fbpx

Martyna + Adam – reportaż ślubny

Nie wiemy jak długo uda nam się utrzymać takie tempo blogowania, ale póki ta passa trwa – zapraszamy do oglądania kolejnej porcji zdjęć.

Dziś piękny dzień Martyny i Adama – pary, na spotkanie z którą się spóźniliśmy. Pamiętamy to doskonale, bo spóźniliśmy się tylko dwa razy w życiu. Z tego miejsca pozdrawiamy również Anetę i Mateusza oraz Magdę i Mariusza. No to może jednak trzy.
Martyna i Adam to kolejna para, którą łączy wspólna pasja. Wprawne oko dostrzeże na jednym ze zdjęć element, który wyjaśni jaka to pasja. Cały ten dzień fotografowaliśmy na pełnym luzie ze świadomością, że to będzie dobry materiał. Przy okazji – to już wpis o czwartej parze i w każdym z tych przypadków współpracowaliśmy z naszymi przyjaciółmi z BeMine, którzy swoją obecnością bardzo pomagają nie tylko parze młodej, ale i nam. Mamy przy nich pewność, że nie przyjdzie im do głowy stanąć przy przysiędze obok pary młodej kompletnie ich zasłaniając. Oprócz tego wprowadzają po prostu pozytywną atmosferę, w której można skupić się na tym co najważniejsze.
Świetne wnętrza Rezydencja Luxury Hotel i bardzo pomocna obsługa to kolejne elementy, które pomogły nam tego dnia. Zapamiętaliśmy też rewelacyjny zespół o nieprzeciętnym poczuciu humoru, który fantastycznie bawił gości grając muzykę w stu procentach na żywo. Dziękujemy Wam, Martyno i Adamie za zaufanie jakim nas obdarzyliście powierzając nam zadanie sfotografowanie swojego ślubu i wesela. Wszystkim oglądającym życzymy miłego odbioru i miłego niedzielnego wieczoru! Niech jutrzejszy powrót do codziennych obowiązków będzie dla Was łatwy i przyjemny.