fbpx

Magdalena + Marcin – sesja narzeczeńska w Portugalii

Jak to możliwe, że przez rok nie pokazaliśmy Wam tych zdjęć?

Portugalię wraz. z Magdaleną i Marcinem odwiedziliśmy w maju. Był to intensywny czas początku sezonu ślubnego. Dbaliśmy wówczas bardzo
o media społecznościowe i tam pojawiła. się obszerna relacja wraz ze zdjęciami, które zrobiliśmy w Porto. Prawdopodobnie dlatego zapomnieliśmy o wpisie na bloga, a wraz z biegnącym sezonem już do tego nie wróciliśmy. W tym dziwnym czasie jaki mamy obecnie nadrobimy wszystkie zaległości, a w kolejce czeka chyba dziesięć wpisów na bloga. Mamy nadzieję, że ten ambitny plan uda się zrealizować. 
Każdemu, kto zastanawia się nad wyjazdem do Portugalii i bierze pod uwagę Porto możemy to miejsce polecić w stu procentach. Chyba z żadnego miejsca na świecie nie przywieźliśmy tak dużo zdjęć miasta ile zobaczycie w tym wpisie. Dziękujemy za wyrozumiałość i wierzcie nam, zrobilibyście tak samo! 🙂 Mamy nadzieję, że zdjęcia z Porto stały się dla Magdy i Marcina pamiątką, do której będą wracać przez wiele lat. Dziękujemy Wam za piękny czas, a wszystkim oglądającym życzymy udanego odbioru 🙂 Widzimy się już za kilkadziesiąt godzin w kolejnym wpisie!