fbpx

Best of 2021

Crème de la crème, top of the top, albo po prostu nasze ulubione kadry 2021 roku. Zobaczcie w jakiej aktualnie jesteśmy formie.

Na samym początku zaznaczamy, że oprócz ponad setki zdjęć z sezonu 2021, znajdziecie tutaj kilkanaście kadrów z 2020 roku. Rok 2020 nadaje się na osobny wpis, w którym wyjaśnimy Wam jak duże zmiany w trakcie tamtego sezonu miały miejsce. Efektem owych zmian było między innymi to, że nie zrobiliśmy podsumowania ulubionych kadrów. Może jeszcze kiedyś się uda, ale na ten moment skupiamy się na roku 2021 i nad nim chcielibyśmy się na chwilę pochylić. 

Kiedyś nie byliśmy w stanie wyobrazić sobie tego, jak można nie potrafić wybrać kilkudziesięciu ulubionych zdjęć, które powstały podczas całego sezonu. Sprawa nieco się komplikuje kiedy od kwietnia do listopada sfotografuje się 40 ślubów, 60 sesji plenerowych, a w efekcie powstanie ponad 40 tysięcy gotowych zdjęć, które trafią w ręce zakochanych par. Nie jest to proste zadanie, ale daje ono naprawdę wiele satysfakcji. Niesamowite jest to, że można na chwilę wrócić do tych wszystkich historii w jednym momencie. Każdy reportaż to wyjątkowi ludzie, ich rodziny i najbliżsi, wymarzone miejsca i cała masa pozytywnych wspomnień, które dane nam było przeżyć. 

Mamy wspaniałą pracę i bardzo ją doceniamy. Jesteśmy pełni wdzięczności każdemu kto zaprosił nas na chwilę do swojego życia. Utrwalenie historii Was i Waszych rodzin jest czymś pięknym i z pewnością jest najfajniejszą rzeczą jaka przytrafiła nam się w całym zawodowym życiu. Dziękujemy za ten rok, za kolejne niezliczone miłe relacje jakie z Wami stworzyliśmy, za kilka bliskich znajomości, które zostały i za przyjaźnie, w które pewnie niektóre znajomości się przerodzą. Jesteśmy szczęściarzami, mówimy o tym otwarcie!