fbpx

Z pasji do poznawania ludzi

Zanim człowiek odnajdzie swoją drogę zawodową, zazwyczaj mija kilka, a nawet kilkanaście lat. Nieważne jest jednak ile nam to zajmuje, wszak istotne jest to, że próbujemy szukać naszego miejsca w świecie.

Z tej strony Paulina i Marek. Bardzo nam miło, mamy nadzieję, że uda nam się poznać! Jesteśmy duetem ludzi młodych z pozytywnym nastawieniem do życia, napełnionych radością i optymizmem. My również szukaliśmy drogi, którą chcielibyśmy kroczyć przez życie i czerpać z każdego kolejnego kroku ogromną satysfakcje. Udało się! Zrezygnowaliśmy z pracy na etacie i już od niemal dekady zajmujemy się fotografią ślubną. Owszem, to nasza praca, ale nic nie sprawia nam większej przyjemności, niż obserwowanie, jak z każdą kolejną minutą miłość dwojga ludzi staje się jeszcze silniejsza. Za każdym razem nas to wzrusza i równocześnie sprawia niebywałą radość. Na co dzień pracujemy zarówno w duecie, jak i osobno oraz przy współpracy z drugimi fotografami.

Na drodze doświadczeń

Jeżeli wydaje nam się, że jesteśmy w czymś doskonali, to znaczy, że jeszcze mamy dużo do zrobienia i poprawienia. Człowiek uczy się całe życie, nabiera doświadczenia wraz z kolejnym wyzwaniem. My również chcemy się doskonalić… dla Was. Uczestniczymy w warsztatach fotograficznych organizowanych przez najlepszych fotografów w Polsce jak i za granicą. Dzięki temu, możemy wciąż podnosić nasze kwalifikacje.

Świadomi odpowiedzialności

Zdajemy sobie sprawę jak ważne zadanie mamy do wykonania. Wiemy, że jesteśmy jedynymi osobami, którym zlecone zostało przygotowanie pięknej pamiątki z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Doceniamy ten fakt i zawsze z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do tego zadania.

Dzielimy się szczęściem

Ludzie dzielą się z nami swoim szczęściem, a my przekazujemy je dalej, aby jednocześnie pokazać efekty naszej pracy. To one są wizytówką naszych działań i najlepiej odzwierciedlają to, co robimy. Wiele sesji starannie opisujemy, podchodząc indywidualnie do każdego projektu. Dla naszych przyszłych klientów to szansa na poznanie naszych umiejętności oraz możliwości. Zapraszamy na naszego bloga!

Prywatnie jesteśmy małżeństwem ze stażem o rok krótszym niż nasza marka Momentalni. Mamy dwóch kochanych synów – Feliksa i Huberta, którzy wypełniają nasze życie i dostarczają nam każdego dnia wielu wrażeń 😀 Mieszkamy w Chorzowie i niestety nie napiszemy tutaj tak jak wszyscy fotografowie, że dojedziemy wszędzie. Pracujemy na południu Polski i nie wybieramy się dalej. Jeśli chcecie nas poznać, to serdecznie zapraszamy na smaczną kawusię, którą chętnie z Wami wypijemy oglądając pełne reportaże i albumy, które tworzymy. Do zobaczenia! 🙂