Iza + Tomek – „M” Sesja narzeczeńska

Zapraszamy do oglądania efektów sesji narzeczeńskiej Izy i Tomka, którą zrealizowaliśmy w zeszły weekend. 
Każdy kto śledzi naszego bloga wie, że na początku roku zostaliśmy wystawieni na próbę realizując sesję narzeczeńską w kuchni. Iza i Tomek postanowili ponownie sprawdzić nasze umiejętności w dość nietypowych warunkach. Zaprosili nas bowiem do swojego „M”.
Plan zdjęciowy jakim jest mieszkanie to temat z pozoru dość trudny. Od samego początku wiedzieliśmy jednak z kim będziemy mieć do czynienia. Wiedzieliśmy, że o uśmiechy nie będziemy musieli się prosić, a atmosfera pozwoli na pracę w warunkach, które dla fotografów są wymarzone.
Poszło nam bardzo sprawnie i tym sposobem zostaliśmy autorami jednych z pierwszych zdjęć, które powstały w ich nowym mieszkaniu. Ciekawą sprawą jest fakt, że ilość zdjęć, które powstały podczas tej sesji jest zbliżona do ilości zdjęć, które Iza i Tomek zrobili sobie przez ostatnie cztery lata.
Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia więc teraz będzie już tylko lepiej, a wspólnych zdjęć będzie co raz więcej. Część z nich powstanie z naszym udziałem więc zachęcamy do odwiedzin naszego bloga. Sezon ślubny za chwilę rozpoczyna się dla nas na dobre. Jego dobry początek to świetna prognoza na przyszłość.
To dzięki Wam Izo i Tomku – dziękujemy i do zobaczenia na Waszym ślubie!

Każdego kto jeszcze nie wybrał swojego fotografa ślubnego zapraszamy do przeczytania naszego poradnika, który znajdziecie tutaj :
http://momentalni.pl/blog/portfolio/poradnik

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku. Jest to miejsce, w którym ukazywać się będą pierwsze zdjęcia „naszych” par.


1_Fotografia_Slubna_Slask_momentalni

2_Fotografia_Slubna_Slask_momentalni

3_Fotografia_Slubna_Slask_momentalni

4 Fotografia_Slubna_Slask_momentalni

5 Fotografia_Slubna_Slask_momentalni

5,5 Fotografia_Slubna_Slask_momentalni

6 Fotografia_Slubna_Slask_momentalni

7 Fotografia_Slubna_Slask_momentalni

8 Fotografia_Slubna_Slask_momentalni

9 Fotografia_Slubna_Slask_momentalni

10 Fotografia_Slubna_Slask_momentalni

11 Fotografia_Slubna_Slask_momentalni