Arleta + Rafał – Plener poślubny

Serdecznie zapraszamy do oglądania pleneru poślubnego Arlety i Rafała.

Mieliśmy przyjemność zrealizowania kilkunastu plenerów poślubnych w tym sezonie. Każdy z nich różnił się od poprzedniego i był inny niż następny. Para, którą właśnie oglądacie postanowiła, że odwiedzimy kilka miejsc, które są od siebie oddalone o kilkadziesiąt kilometrów. W przypadku tego typu plenerów należy zadbać o dobre przygotowanie logistyczne, aby nie zabrakło entuzjazmu. Sporo zależy oczywiście od fotografa ślubnego, którego wybieracie, ale Para Młoda również musi się postarać. Jest to część recepty na dobry efekt końcowy w postaci ponadczasowych fotografii ślubnych.
Dobrze przygotowani rozpoczęliśmy od centrum Katowic. Po godzinie byliśmy już na Nikiszowcu, a za kolejne dwie godziny na Pustyni Błędowskiej. Niemałą niespodzianką był fakt, że spotkaliśmy Rafała Sonika i Kabaret Paranienormalni, którzy jak się później okazało są w trakcie zdjęć do filmu promocyjnego. Możecie go zobaczyć tutaj :

https://www.youtube.com/watch?v=ZWbUjZbOwJA&list=UU7-R2MiY9EZIoxaEgH4ZThA

Kolejna niespodzianka to zakaz wstępu na teren pustyni z racji prowadzonych prac saperskich przy wykrywaniu niewypałów i niewybuchów.
Na szczęście udało się nam bez większego problemu wykonać zdjęcia i to w dodatku bez łamania prawa
Jakby tego było mało do dyspozycji dostaliśmy również prywatny helikopter, co idealnie trafiło w zainteresowania naszego Pana Młodego.
Bardzo dziękujemy Arlecie za to, że pomimo przeziębienia dzielnie zniosła ten wymagający plener oraz Rafałowi, który samą obecnością przypominał nam o tym abyśmy panowali nad autofbocusem
W trakcie tego dnia zdjęciowego odwiedziliśmy Śląsk i Małopolskę czyli dwa Województwa, w których najczęściej pracujemy.
Wkrótce opublikujemy wpisy reportaży zrealizowanych w Katowicach i Olkuszu.


Arleta + Rafał Plener (1)

Arleta + Rafał Plener (4)

Arleta + Rafał Plener (5)

Arleta + Rafał Plener (6)

Arleta + Rafał Plener (9)

Arleta + Rafał Plener (10)

Arleta + Rafał Plener (13)

Arleta + Rafał Plener (14)

Arleta + Rafał Plener (15)

Arleta + Rafał Plener (24)

Arleta + Rafał Plener (30)

Arleta + Rafał Plener (31)

Arleta + Rafał Plener (32)

Arleta + Rafał Plener (38)

Arleta + Rafał Plener (39)

Arleta + Rafał Plener (40)

Arleta + Rafał Plener (52)

Arleta + Rafał Plener (54)

Arleta + Rafał Plener (56)

Arleta + Rafał Plener (58)

Arleta + Rafał Plener (60)

Arleta + Rafał Plener (1000)