Nasz album ślubny

Obiecywaliśmy, że w tym roku wprowadzimy do oferty wiele nowych usług dodatkowych. 
Dotrzymujemy obietnicy i przedstawiamy jedną z nich.


Mamy przyjemność zaoferować korzystanie z bardzo wygodnego rozwiązania jakim jest www.naszalbumslubny.pl

Własna strona narzeczeńska, która pozwoli zaoszczędzić czas, zapanować nad wszystkim co trzeba zrobić przed ślubem i przede wszystkim udostępnić swoim gościom galerię jednym kliknięciem. Oprócz tego do dyspozycji dostajecie również bardzo wygodny organizer dzięki, któremu łatwiej będzie Wam zapanować nad budżetem, listą gości i wszystkimi potrzebnymi do załatwienia sprawami. Organizer jest narzędziem, które widzi tylko Para Młoda.

Każdy kto organizował swój ślub i wesele zdaje sobie sprawę z tego ile pracy potrzeba, aby wszystko co sobie wymyśliliśmy zostało zrealizowane. Mimo tego, iż jest to przyjemna praca bardzo istotny wpływ na jej przebieg ma dobry plan i sprawna realizacja założeń.
Wyobraźcie sobie, że logujecie się do własnego organizera, w którym możecie stworzyć listę gości, następnie nanosić zmiany związane z potwierdzeniem przybycia, potrzebą noclegu czy obecności na poprawinach. Kolejnym udogodnieniem jest zakładka budżet, która na bieżąco aktualizowana obrazuje stan naszych finansów. Możemy również stworzyć własną bazę kontaktów, w której miejsce znajdą wszystkie współpracujące z nami tego dnia osoby. Na koniec w punktach i co do minuty możecie zaplanować dokładny plan jednego z najważniejszych dni w życiu.

Udogodnieniem dla gości może stać się mapka dojazdu w poszczególne miejsca takie jak : dom Panny Młodej, miejsce ceremonii ślubnej czy sala, w którym zorganizujecie przyjęcie weselne.

Naszalbumslubny.pl to miejsce, w którym bez problemu pokażecie swoim gościom zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, a po ślubie roześlecie swoją galerię.

Brzmi zachęcająco prawda?
Fajnie byłoby gdyby można było z tego skorzystać za darmo prawda?
Otóż można. Wystarczy, że na Waszym ślubie oprawę fotograficzną zapewniają MOMENTALNI.pl

Dla wszystkich klientów, którzy podpiszą z nami umowę na rok 2016 usługa ta będzie darmowa.
Jesteś już naszym klientem i podoba Ci się ta propozycja?
Odezwij się, a na pewno coś na to zaradzimy

Łatwy w obsłudze panel administracyjny pozwala w kilkanaście minut stworzyć Waszą stronę i rozesłać do wszystkich gości. Strona jest aktywna jeszcze rok po ślubie.

Już niebawem postaramy się poinformować Was o kolejnej usłudze dodatkowej jaką przygotowaliśmy.Nasz album slubny