Z pasji do fotografowania

Zanim człowiek odnajdzie swoją drogę zawodową, zazwyczaj mija kilka, a nawet kilkanaście lat. Nieważne jest jednak ile nam to zajmuje, wszak istotne jest to, że próbujemy szukać naszego miejsca w świecie.

Jesteśmy duetem ludzi młodych z pozytywnym nastawieniem do życia, napełnionych radością i optymizmem. My również szukaliśmy drogi, którą chcielibyśmy kroczyć przez życie i czerpać z każdego kolejnego kroku ogromną satysfakcje. Udało się! Zrezygnowaliśmy z pracy na etacie i już od kilku lat zajmujemy się fotografią ślubną. Owszem, to nasza praca, ale nic nie sprawia nam większej przyjemności, niż obserwowanie, jak z każdą kolejną minutą miłość dwojga ludzi staje się jeszcze silniejsza. Za każdym razem nas to wzrusza i równocześnie sprawia niebywałą radość.

Na drodze doświadczeń

Jeżeli wydaje nam się, że jesteśmy w czymś doskonali, to znaczy, że jeszcze mamy dużo do zrobienia i poprawienia. Człowiek uczy się całe życie, nabiera doświadczenia wraz z kolejnym wyzwaniem. My również chcemy się doskonalić… dla Was. Uczestniczymy w warsztatach fotograficznych organizowanych przez najlepszych fotografów w Polsce jak i za granicą. Dzięki temu, możemy wciąż podnosić nasze kwalifikacje.

Świadomi odpowiedzialności

Zdajemy sobie sprawę jak ważne zadanie mamy do wykonania. Wiemy, że jesteśmy jedynymi osobami, którym zlecone zostało przygotowanie pięknej pamiątki z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Doceniamy ten fakt i zawsze z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do tego zadania.

Dzielimy się szczęściem

Ludzie dzielą się z nami swoim szczęściem, a my przekazujemy je dalej, aby jednocześnie pokazać efekty naszej pracy. To one są wizytówką naszych działań i najlepiej odzwierciedlają to, co robimy. Każdą sesję starannie opisujemy, podchodząc indywidualnie do każdego projektu. Dla naszych przyszłych klientów to szansa na poznanie naszych umiejętności oraz możliwości. Zapraszamy na naszego bloga!